Apie mus

"Visą gyvenimą ieškojau kelio, vedančio tobulumo link. Ir žinau, kad jei nori rasti veiksmingą strategiją, turite kreiptis į pačius geriausius"

Tony Robinns

UAB „Lengvesnė buhalterija“ nuo 2010 05 10 teikia buhalterinės apskaitos ir verslo vystymo paslaugas įmonėms visoje Lietuvoje. Didžiausią dėmesį skiriame inovatyvių sprendimų paieškai ir integravimui, siekiant palengvinti buhalterinių dokumentų apdorojimą ir finansinių einamųjų duomenų stebėjimą įmonės savininkams bei įmonių vadovams. Siekiame būti patikimas partneris. Mūsų stiprybė – klientų rekomendacijos: jų dėka per daugiau nei dešimt veiklos metų įgijome platų klientų ratą Lietuvoje, kitose Baltijos šalyse.

Vertybės – komanda, mokumas, punktualumas.

Misija– pateikti patikimus, savalaikius finansinius sprendimus savo klientams.

Vizija – lyderiaujanti buhalterių paslaugų kompanija vietiniam ir tarptautiniam verslui Lietuvoje.

Įmonės tikslas –  įmonės patikimumas, kompetencija ir auganti rinkos dalis.

Tikslinė auditorija – patikimi ir rimtai nusiteikę, norintys kurti ir vystyti verslą ir/arba investuoti į verslą Lietuvoje, juridiniai  ir fiziniai asmenys.

Tiksli ir teisinga įmonių, įstaigų buhalterinė apskaita yra sėkminga verslo pradžia ir mūsų bendradarbiavimo akcentas. Buhalterinė apskaita neturi vadovams  užgožti pagrindinių jų verslo procesų ir uždavinių. Buhalterinius duomenis turi būti lengva, paprasta skaityti, juos suprasti, kad kiekvienas komandos lyderis galėtų užtikrintai vykdyti savo užsibrėžtus tikslus ir žinoti įmonės, filialo, skyriaus ar padalinio esamą finansinę situaciją.

Pagrindinė mūsų buveinė randasi Šilutės pl. 103 – 103, LT-95112 Klaipėdos mieste.